Natáčení svateb

Svatební video - natáčení svateb

svatební prsteny

Svatební video je nejčastěji objednávanou službou. S natáčením svateb máme bohaté zkušenosti a to nejen s obřady, které jsou vedeny úředníky, ale především s církevními obřady, ve kterých se velmi dobře orientujeme.

Natáčení přizpůsobíme Vašemu rozpočtu - základní natáčení (pouze obřad, včetně střihu) nabízíme již od 4 000 Kč. Natáčení od rána až do večera s uměleckým střihem, kde kromě svatebního videa často na přání klientů zahrneme např. i fotky z dětství apod., se cenově pohybuje mezi 6 - 10 000 Kč.

V případě zájmu můžeme zajistit i profesionálního fotografa.

Společenské akce

Hned po svatbách patří mezi nejčastěji objednávané služby natáčení různých typů společenských akcí. Rádi Vám natočíme firemní, školní či sportovní akce. I v tomto směru máme bohaté zkušenosti.
Mezi naše filmy, které jsme natočili a sestříhali, patří například filmy o myslivosti nebo jubilejní slavnosti různých obcí. V rámci dobročinné akce na pomoc mladým lidem z dětských domovů jsme natáčeli i celovečerní pohádku, která byla promítána v kinech v roce 2009 a 2010.

Ostatní služby

Ke každému filmu Vám rádi uděláme obal s motivem Vašeho videa a potisk DVD (nebo Blu-ray) disku. Mimo natáčení a střihu videa Vám nabízíme například i přepis VHSkazet na DVD.